20 kwi 2016

Werther's Original - test

Spotkała mnie przyjemność przetestowania znanych nam od lat karmelków Werther's Original. Muszę przyznać, że te testy to nie lada przyjemność nie tylko dla mnie, ale dla moich znajomych i rodziny. Każdy kto mnie ostatnio odwiedził miał sposobność skosztowania tych słodkich łakoci.
Ja osobiście jestem szczerze zachwycona nowym produktem tej marki, bo nie dość, że sam karmelkowy cukierek rozpływający się w ustach o delikatnie mlecznym posmaku to już rozkosz dla podniebienia, to jeszcze został on wzbogacony o przepyszny jedwabiście delikatny krem karmelowy.
Jak to się mawia "niebo  w gębie"! Pod rozpływającą się skorupką drzemie jeszcze bardziej rozpływające się wspaniałe kremowe wnętrze.
 Dzieciaki zaczarowane - cisza w pokoju jak makiem zasiał ,aż do końca torebki. Dorośli zachwyceni i nie da się poprzestać na jednym cukierku. Zaraz chce się zjeść kolejnego i jeszcze następnego...
Dziękuję marce za te pyszne słodkości oraz za to , że miałam to szczęście wypróbowania ich jako ambasador kampanii na Rekomenduj.to


Jeśli jeszcze nie próbowaliście tych łakoci to najwyższy czas by to zrobić, a jak już usiądziecie i weźmiecie do ust tego pysznego cukierka ze słodkim wypełnieniem , zrozumiecie mój zachwyt i entuzjazm :) Polecam!
Smacznego rozkoszowania się!1 komentarz: