18 maj 2014

Podsumowanie akcji "Kwaśne jak cytryna"

Cytrynowa akcja dobiegła końca jakiś czas temu dlatego należałoby ją podsumować, co też niniejszym czynię:)
Kuchenne propozycje o smaku cytrynowym, które zostały tak licznie przez Was zaproponowane naprawdę zasługują na uznanie. Jestem pełna podziwu Waszej inwencji i kreatywności i na pewno nie jeden z Waszych przepisów zostanie przeze mnie wypróbowany, a być może na stałe zagości w moim "zacisznym menu".
Do akcji zaproponowano rozmaite smakołyki, nie tylko te na słodko, ale również wytrawne jak sosy czy dania z kurczaka z cytrynową nutą jak np.: Sio smutki , Czerwień i błękit , Z kartoflanego pola ,Ola domowa , Red hot chili cake , Shabbyeat , Kuchenne szaleństwa i jeszcze kilka innych. Jak dla mnie wszystko wygląda ciekawie, smacznie i kusząco.
Znalazły się również propozycje na zdrowe zielone koktajle zaproponowane przez Ela Ma , Silver Teaspoon , Dla przyjemności ,Herbivore's meals i Podróże ze smakiem .
 Jednak najbliższe memu podniebieniu są przepisy na słodkie orzeźwiające desery, których w naszej akcji nie brakuje i niektóre wyglądają wręcz nieziemsko. Szczególnie wyróżnić bym chciała ;Cytrynowy mus z malinami , Wielkanocne parfait wegańskie i Babeczka .
Dziękuję również za wszystkie przepisy na Lemon curd, które wyglądają smakowicie i na sam widok cieknie ślinka.
Poniżej zamieszczam wszystkie Wasze przepisy, które wzięły udział w akcji, a ja dziękuję wszystkim uczestniczkom i zapraszam na kolejne akcje, które są w trakcie przygotowań.

1 komentarz: